• oneuhsk
 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на синтерувани NdFeB магнет, и сите видови на магнетни собранија.
 • aboutus

ЗА НАС

Основана во 1999 година, CS MAGNET CO., Ограничена е специјализирана за проектирање, производство и извоз неодимиумски магнети и постојан магнет assemblies.Having експертиза произведен и дизајниран магнетни производи за повеќе од 15 години.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце