магнети пиштол тенџере Магнети

Краток опис:

брзо нерешено магнет пиштол монтирање: Пиштол Magnet (D36x11.5mm) се направени со моќни Ретки Земјата Магнети Neodymuim губат од 1% или помалку на нивната магнетизам на секои 10 години. Нашата магнети кои се затворени во куќиште гума со 2 вдлабнати дупки за монтажа и мека винил рампа. Вдлабнатиот дупки се осигура дека вашиот пиштол за да не дојде во контакт со монтажа хардвер. Нема gromets дека ќе 'рѓа. Магнет пиштол на површина и секој магнет ќе се одржи до 25 фунти за рамномерен тежина пиштол. Ако имате ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  брзо нерешено пиштол магнет монтирање:

  Пиштол Magnet (D36x11.5mm) се направени со моќни Ретки Земјата Магнети Neodymuim губат од 1% или помалку на нивната магнетизам на секои 10 години. Нашата магнети кои се затворени во куќиште гума со 2 вдлабнати дупки за монтажа и мека винил рампа. Вдлабнатиот дупки се осигура дека вашиот пиштол за да не дојде во контакт со монтажа хардвер. Нема gromets дека ќе 'рѓа. Магнет пиштол на површина и секој магнет ќе се одржи до 25 фунти за рамномерен тежина пиштол.

  Ако имате дополнителни барања, ве молиме контактирајте со нас директно, и нашите инженери ќе дизајн за вас. OEM е прифатливо.

  магнети пиштол


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  WhatsApp Online Chat !