3M магнетна плоча за детектор на чад

Краток опис:

  Магнетни тела за детектор на чад / магнетна подлога за детектор на чад / магнетни монтирање за чад Detetor Детали: * 2 силни магнети држат заедно на галванизиран челик подлошки. * Дијаметарот е D70mm. * А сигурно одржи дури и на суспендирани тавани. * Замена на батеријата и функционални тестирање е направен лесно. * Висина на панелот може да биде обоен. * Моќност Лепак: исклучително здрав акрилат пена.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Инсталација на-детектор

   

  Магнетни тела за детектор на чад / магнетна подлога за детектор на чад / магнетни монтирање за чад Detetor

  детали:

  * 2 силни магнети држат заедно на галванизиран челик подлошки.

  * Дијаметарот е D70mm.

  * А сигурно одржи дури и на суспендирани тавани.

  * Замена на батеријата и функционални тестирање е направен лесно.
  * Висина на панелот може да биде обоен.

  * Моќност Лепак: исклучително здрав акрилат пена.
 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  WhatsApp Online Chat !