• oneuhsk
 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i magnet sintered NdFeB dhe të gjitha llojet e kuvendeve magnetike.
 • aboutus

RRETH NESH

Themeluar në vitin 1999, CS magnet CO., LTD është e specializuar në projektim, prodhim dhe eksport magnet neodymium dhe i përhershëm ekspertizë assemblies.Having magnetike të prodhuara dhe të projektuar produkte magnetike për më shumë se 15 vjet.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra