Rreth Nesh -. China CS MAGNET CO, KUFIZUAR

Rreth nesh

Themeluar në vitin 1999, CS magnet CO., LTD është e specializuar në projektim, prodhim dhe eksport magnet neodymium dhe kuvendet magnetike të përhershme.
Duke pasur ekspertizë prodhuar dhe produkte të dizajnuara magnetike për më shumë se 15 vjet, ne kemi fituar një marrëdhënie të madhe biznesi me kompani nga 17 vende në Amerikën e Veriut, Evropë. dhe Azisë, edhe pse kemi filluar me marketingun e jashtëm në vitin 2013 .Dhe produktet tona janë përdorur gjerësisht në industrinë e elektronikës, automotive, ndërtimit, arsimit, trajtimit të ujit, inxhinieri detare, përpunimin e ushqimit, minierave dhe kështu me radhë. Cilësi e klasit të parë, teknologji profesionale dhe të shërbimit të lartë standarde, është themeli ynë për të siguruar zgjidhje të përshtatshme magnetike, dizajn inovativ, si dhe plotësimin e kërkesave të përshtatur produkt, për më tepër, është garancia jonë për t'u bërë një prodhues dhe furnizues në industrinë magnetike në mbarë botën.

histori

2013: Departamenti i marketingut huaj u krijua.

2009: Shuma e shitjes realizuar 15 milionë USD.

2007: seminar Hardware është themeluar në mënyrë që të prodhojnë pajisje industriale magnetike.

2006: seminar plastikës është themeluar në mënyrë që të prodhojnë magnet zyra.

2005: prodhuar NdFeB magnet nga lëndë të parë dhe kapitalit në rritje sapo e 600.000 USD.

1999: Fabrika u themelua dhe procesi pas për NdFeB magnet vetëm.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !