magnetike filter Water Treatment Magnet

Përshkrim i shkurtër:

me intensitet të lartë filtrimit magnetike është opsioni i vetëm në dispozicion për të garantuar një fund të lartë saktësi në operacionet mjet prerjes. Ajo është përdorur gjerësisht në prodhimin dhe renovimin e çelikut me shpejtësi të lartë dhe tungsten karabit mjetet e prerjes. magnet me intensitet të lartë të siguruar punën e papaguar edhe me grimca të cilat kanë vetëm 20% pėrshkueshmėrisė magnetike. Avantazhet • Mundëson tolerancat e <1 mikron • Mundëson prodhimin e "pasqyrë" mjeteve të përfundojë • A mund të rrisë vlerën e mjeteve prej 200% ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  me intensitet të lartë filtrimit magnetike është opsioni i vetëm në dispozicion për të garantuar një fund të lartë saktësi në operacionet mjet prerjes. Ajo është përdorur gjerësisht në prodhimin dhe renovimin e çelikut me shpejtësi të lartë dhe tungsten karabit mjetet e prerjes. magnet me intensitet të lartë të siguruar punën e papaguar edhe me grimca të cilat kanë vetëm 20% pėrshkueshmėrisė magnetike.

  PËRPARËSITË

  • mundëson tolerances e <1 mikron

  • Mundëson prodhimin e "pasqyrë" mjeteve të përfundojë

  • mund të rrisë vlerën e mjeteve prej 200%

  • Zvogëlon veshin në bluarje rrota

  • Siguron kontakte të qartë rëndë

  • Në mënyrë domethënëse zgjat jetën e lëngjeve

  magnetike-filter-nrsm


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !