3M pjatë magnetike për detektor tymi

Përshkrim i shkurtër:

  Ndeshje magnetike për Smoke Detector / jastëk magnetike për Smoke Detector / magnetike në rritje për Smoke Detetor Details: * 2 fortë magnet të mbajë së bashku washers çeliku e galvanizuar. * Diametër është D70mm. * Një mbajë të sigurt edhe në tavanet pezulluar. * Zëvendësues i baterive dhe testimin funksional është bërë e lehtë. * Panel tavan mund të pikturuar. * Fuqia Glue: jashtëzakonisht të guximshëm shkumë acrylate.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Instalimi-e-detektor

   

  Ndeshje magnetike për Smoke Detector / jastëk magnetike për Smoke Detector / magnetik në rritje për Smoke Detetor

  Detaje:

  * 2 fortë magnet të mbajë së bashku washers çeliku e galvanizuar.

  * Diametër është D70mm.

  * Një mbajë të sigurt edhe në tavanet pezulluar.

  * Zëvendësues i baterive dhe testimin funksional është bërë e lehtë.
  * Panel tavan mund të pikturuar.

  * Fuqia Glue: jashtëzakonisht të guximshëm shkumë acrylate.
 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !