Kurthe magnetike lëngshme

Përshkrim i shkurtër:

  kurthe magnetike të lëngshme janë të dizajnuara për detyrë e rëndë, të lëngshme të madhe të vëllimit dhe të vijë gjysmë-lëngshme flowsystems.They sigurojë mbrojtje magnetike për linjat e lëngshme dhe përpunimit equipments.they preserveproduct pastërti duke hequr contaminants.So vogël separators tilla janë ideale për pastrimin e lëngshme. bare magnetike përmbajnë intensitet të lartë të rralla neodymium tokë magnet bor hekuri janë housedwithin një 304 çelik konfigurimit vessel.Magnetic siguron maksimumin e ekspozimit ofcontamination të ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  rr

   

  kurthe magnetike të lëngshme janë të dizajnuara për detyrë e rëndë, të lëngshme të madhe të vëllimit dhe të vijë gjysmë-lëngshme flowsystems.They sigurojë magnetike

  mbrojtje për linjat e lëngshme dhe përpunimit equipments.they preserveproduct pastërti duke hequr contaminants.So të vogla të tilla

  ndarësit janë ideal për pastrimin e lëngshme.

  bare magnetike përmbajnë intensitet të lartë të rralla toka magnet neodymium hekur bor po housedwithin një çelik inox 304

  vessel.Magnetic konfigurimit siguron ofcontamination maksimale e ekspozimit të tubave me intensitet të lartë pa penguar

  rrjedhjen e lëngshme.

  Me fllanxhë të saj ose të shpejtë release pirg aksesit të lartë të projektimit, kurth është e lehtë të jetë cleaned.Simply removethe lartë, të heqë nga magnet

  kafaz, fshij pastër dhe reinstall.

  Nëse është e nevojshme, ne gjithashtu mund të prodhojë modelin temperaturë të kontrolluara ka një interlayer cila mund të jetë ujë të nxehtë filledwith ose vaj që

  mbajtur materialin mjaft e ngrohtë, kur të kalojë lëngshme nëpër kurth të lëngshme.

  Numri pjesë A (mm) B (mm) C (mm) D (mm) Nr i Rods Pesha (kg)
  CS-MFT-150/25 300 150 150 32 5 12
  CS-MFT-150/32 300 150 150 38 5 13
  CS-MFT-150/40 300 150 150 45 5 14
  CS-MFT-150/50 300 150 150 57 5 15
  CS-MFT-150/65 300 150 150 76 5 18
  CS-MFT-200/50 350 200 200 57 7 20
  CS-MFT-200/65 350 200 200 76 7 22
  CS-MFT-200/80 350 200 200 89 7 24
  CS-MFT-200/100 350 200 200 108 7 26
  CS-MFT-250/80 400 250 250 89 7 30
  CS-MFT-250/100 400 250 250 108 7 33
  CS-MFT-250/125 400 250 250 138 7 36
  CS-MFT-250/150 400 250 250 159 7 39
  CS-MFT-300/125 450 300 300 138 9 45
  CS-MFT-300/150 450 300 300 159 9 48
  CS-MFT-300/200 450 300 300 219 9 55 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !