Magnetike ngulje Plate për Precast Magnet betoni

Përshkrim i shkurtër:

Ngulje Plate magnetik është përdorur për të rregulluar spirancat parapërgaditur ndaj kallep. pjatë ngulje magnetike është fiksuar në kallep parë pastaj anchors parapërgaditur do të jetë i dehur në ngulje kështu anchors parapërgaditur do të mbetet pozicionin e saj gjatë hedhjes. Me të ndërtuar në magnet, pjatë magnetike ngulje mund të jetë fikse në kallep metalike vetëm nga fuqia magnetike, nuk ka thonjtë e nevojshme. Ne dy plastike dhe ngulje metalike pjata, fije është në përputhje me të dy Rd dhe M fije. Standard ynë ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ngulje Plate magnetik është përdorur për të rregulluar spirancat parapërgaditur ndaj kallep.

  pjatë magnetike ngulje është fiksuar në kallep parë pastaj spirancat parapërgaditur

  do të jetë i dehur në ngulje kështu anchors parapërgaditur do të mbetet pozicionin e saj gjatë hedhjes.

  Me të ndërtuar në magnet, pjatë magnetike ngulje mund të jetë fikse në kallep metalike

  vetëm me fuqinë magnetike, nuk ka thonjtë e nevojshme.

  Ne dy plastike dhe ngulje metalike pjata, fije është në përputhje me të dy Rd dhe M fije.

  Specifikimet tona standarde si keto:

  Numri pjesë është CS-PCM-70, forca ngjitës është 70KGS.

  Ju lutem informoni për ne që thread keni nevojë.

  1234

   

  Të dhënat teknike

   Përshkrim  Dimensionet (mm)
   H  D1
   Rd / M12  23  69
    Rd / M14  23  69
    Rd / M16  23  69
    Rd / M18  23  69
    Rd / M20  23  69
    Rd / M24  23  69
    Rd / M30  23  69
    Rd / M36  23  69
    Rd / M42  23  69
    Rd / M52  23  69
   Materal: çeliku me magnet • I mëparshëm:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  WhatsApp Online Chat !